Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Lushnya
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Beauty Derm - krem kundër plakjes në Lushnya

5 5 1 5
Beauty Derm - krem kundër plakjes në Lushnya
 • Numri i artikullit: id:2892:Z9O-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Lushnya: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Vaji i ricinit;
 • Vaj arrëmyshk;
 • Vaji i trëndafilit.

Mënyra e aplikimit

 1. Aplikoni një sasi të vogël kremi përgjatë konturit të fytyrës;
 2. Bëni dy herë në ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: për përtëritje;
 • Formulari i lëshimit: krem;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 ml;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Tub.

Nuk e di ku të blini krem kundër plakjes - Beauty Derm në Lushnya me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Beauty Derm - krem kundër plakjes në Lushnya më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4800 ALL Porosit tani Beauty Derm në një klikim. Blej krem kundër plakjes - Beauty Derm me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme

 • Inno Gialuron
  Inno Gialuron
  serum kundër rrudhave
  9600 ALL 4800 ALL
 • Novaskin
  Novaskin
  krem kundër plakjes
  9500 ALL 4750 ALL
 • Lossless
  Lossless
  shampo për humbjen e flokëve
  9600 ALL 4800 ALL
 • Cristyler
  Cristyler
  produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve
  9600 ALL 4800 ALL