Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Duke gënjyer
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Cristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në Lezhë

5 5 1 5
Cristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në LezhëCristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në LezhëCristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në Lezhë
 • Numri i artikullit: id:2920:KCV-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në gënjej: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt i gështenjës;
 • Ekstrakt i lajthisë së shtrigës;
 • Ekstrakti i xhinko biloba;
 • Ekstrakt goji berry.

Mënyra e aplikimit

 1. Aplikoni 10 pika locion në një skalp të pastër;
 2. Fërkojeni me lëvizje masazhuese;
 3. Përdoreni 3-4 herë në javë.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: Nga rënia e flokëve;
 • Formulari i lëshimit: Vaj;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 30 ml;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Shishe.

Nuk e di ku të blini produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve - Cristyler në Lezhë me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Cristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në Lezhë më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4800 ALL Porosit tani Cristyler në një klikim. Blej produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve - Cristyler me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme