Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Vlorë
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Lossless - shampo për humbjen e flokëve në Vlorë

5 5 1 5
Lossless - shampo për humbjen e flokëve në Vlorë
 • Numri i artikullit: id:1665:UWO-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Vlorë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Vaj kokosi;
 • Vaj palme;
 • Vaj ulliri;
 • Vaj ricini;
 • Ekstrakt kanelle;
 • Hidrolata e pishës së zezë.

Mënyra e aplikimit

 1. Vendosni një sasi të vogël në flokë të lagur;
 2. Masazhoni mirë skalpin tuaj;
 3. Përsëriteni të gjithë këtë edhe një herë dhe lajeni;
 4. Nuk rekomandohet të përdorni më shumë se dy herë në javë.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Sharm i kufizuar;
 • Indikacionet për përdorim: Nga renia e flokeve;
 • Formulari i lëshimit: Shampo;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 200 ml.

Nuk e di ku të blini shampo për humbjen e flokëve - Lossless në Vlorë me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Lossless - shampo për humbjen e flokëve në Vlorë më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4800 ALL Porosit tani Lossless në një klikim. Blej shampo për humbjen e flokëve - Lossless me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme