Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Tirane
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Novaskin - krem kundër plakjes në Tiranë

5 5 1 5
Novaskin - krem kundër plakjes në Tiranë
 • Numri i artikullit: id:1503:9N7-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9500 ALL4750 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Tiranë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Kolagjenit;
 • Vitaminë C;
 • Magnez;
 • Ekstrakt limoni;
 • Acid hialuronik.

Mënyra e aplikimit

 1. Pastroni fytyrën dhe dekoltenë tuaj;
 2. Vendosni kremin lehtë;
 3. Fërkojeni butësisht mbi linjat e masazhit;
 4. Përdorni kremin 2 herë në ditë.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: SH.PK Fitokosmetik;
 • Indikacionet për përdorim: Për përtëritje;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 30 ml;
 • Paketimi: Tub.

Nuk e di ku të blini krem kundër plakjes - Novaskin në Tiranë me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Novaskin - krem kundër plakjes në Tiranë më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4750 ALL Porosit tani Novaskin në një klikim. Blej krem kundër plakjes - Novaskin me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme