Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Gjirokastra
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Diatea - çaj për sheqer të lartë në Gjirokastër

5 5 1 5
Diatea - çaj për sheqer të lartë në Gjirokastër
 • Numri i artikullit: id:1873:DN3-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Gjirokastër: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt thupër (fletë);
 • Ekstrakt dëllinje;
 • Ekstrakt boronicë;
 • Ekstrakt rrënjë majdanozi;
 • Ekstrakt kanelle.

Mënyra e aplikimit

 1. Shtoni 2 lugë çaj në një gotë me ujë të nxehtë;
 2. Merrni 1 filxhan 2 herë në ditë: 30 minuta para mëngjesit dhe darkës.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: nga diabeti;
 • Formulari i lëshimit: çaj;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut.

Nuk e di ku të blini çaj për sheqer të lartë - Diatea në Gjirokastër me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Diatea - çaj për sheqer të lartë në Gjirokastër më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4800 ALL Porosit tani Diatea në një klikim. Blej çaj për sheqer të lartë - Diatea me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme

 • Dianol
  Dianol
  suplement i kontrollit të sheqerit
  9980 ALL 4990 ALL
 • DiaFix
  DiaFix
  nga diabeti
  9500 ALL 4750 ALL