Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Vlorë
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Hemomax - ilaç për sëmundjet e zorrëve në Vlorë

5 5 1 5
Hemomax - ilaç për sëmundjet e zorrëve në Vlorë
 • Numri i artikullit: id:1658:AEO-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Vlorë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Rrënjë likorice;
 • Ferrë;
 • Plokavitsa;
 • Yarrow.

Mënyra e aplikimit

 1. Vendosni 1 lugë gjelle të produktit në 200 ml ujë të vluar;
 2. Mbulojeni me kapak dhe lëreni të qëndrojë për 5-10 minuta;
 3. Tendosni dhe pini;
 4. Merrni 3-4 herë në ditë.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Farmaceutikë Ltd;
 • Indikacionet për përdorim: Për zorrët;
 • Formulari i lëshimit: Pluhur;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 g;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Nuk e di ku të blini ilaç për sëmundjet e zorrëve - Hemomax në Vlorë me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Hemomax - ilaç për sëmundjet e zorrëve në Vlorë më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4800 ALL Porosit tani Hemomax në një klikim. Blej ilaç për sëmundjet e zorrëve - Hemomax me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera