Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Elbasan
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Mikoherb - xhel kërpudhash në Elbasan

5 5 1 5
Mikoherb - xhel kërpudhash në Elbasan
 • Numri i artikullit: id:1875:XBA-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Elbasan: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Vaj kopër;
 • Vaj rigoni;
 • Vaj livando;
 • Vaj mente;
 • Ekstrakt lule lule kamomili.

Mënyra e aplikimit

 1. Vendosni xhel në zonat e prekura dhe masazhojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë;
 2. Përdorni 2-3 herë në ditë.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: Nga kërpudhat;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Një lloj: Nga kërpudhat;
 • Paketimi: Tub.

Nuk e di ku të blini xhel kërpudhash - Mikoherb në Elbasan me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Mikoherb - xhel kërpudhash në Elbasan më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4800 ALL Porosit tani Mikoherb në një klikim. Blej xhel kërpudhash - Mikoherb me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme

 • Myceril
  Myceril
  krem për kërpudhat e këmbëve
  9500 ALL 4750 ALL
 • Mikotea
  Mikotea
  përzierje bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet mykotike
  9600 ALL 4800 ALL
 • Clavosan
  Clavosan
  krem për kërpudhat
  9600 ALL 4800 ALL