Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Burrelet
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës në Burrels

5 5 1 5
BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës në Burrels
 • Numri i artikullit: id:2289:826-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Burrels: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakti Symphytum officinale;
 • Vaj Pelargonium graveolens;
 • Vaj trëndafili Pelargoinia;
 • Vaj Salvia Sclarea;
 • Vaj Anthemis nobilis.

Mënyra e aplikimit

 1. Aplikoni xhelin BoneControl në zonën e prekur dhe masazhoni butësisht;
 2. Përdoreni 3-4 herë në ditë;
 3. Pas përdorimit, shpëlajeni zonën e lëkurës ku keni aplikuar xhelin.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: për kyçet;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Kushtet e ruajtjes: Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: mbi banak;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Tub.

Nuk e di ku të blini lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës - BoneControl në Burrels me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës në Burrels më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4800 ALL Porosit tani BoneControl në një klikim. Blej lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës - BoneControl me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme