Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Gjirokastra
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Hondrostrong - produkt i artritit në Gjirokastër

5 5 1 5
Hondrostrong - produkt i artritit në Gjirokastër
 • Numri i artikullit: id:1186:7HP-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9980 ALL4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Gjirokastër: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt midhje jeshile;
 • Helm i bletës;
 • Vaj amarant;
 • Kopër.

Mënyra e aplikimit

 1. Rekomandohet të përdorni produktin tre herë;
 2. Për 6-8 javë;
 3. Butësisht fërkojeni kremin në zonat e dëmtuara;
 4. Kursi standard zgjat 1 muaj.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Naturalik LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Për nyje;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 ml;
 • Paketimi: Tub.

Nuk e di ku të blini produkt i artritit - Hondrostrong në Gjirokastër me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Hondrostrong - produkt i artritit në Gjirokastër më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4990 ALL Porosit tani Hondrostrong në një klikim. Blej produkt i artritit - Hondrostrong me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme

 • Optimove
  Optimove
  produkt i artritit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Nautubone
  Nautubone
  krem për dhimbje shpine dhe nyjesh
  9600 ALL 4800 ALL
 • Hondrowell
  Hondrowell
  ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve
  8980 ALL 4490 ALL
 • Fortu Flex
  Fortu Flex
  restaurimi i nyjeve
  8600 ALL 4300 ALL
 • Readymove
  Readymove
  kolagjenit për kyçet
  8980 ALL 4490 ALL
 • BoneControl
  BoneControl
  lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës
  9600 ALL 4800 ALL