Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Ngërç
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Optimove - produkt i artritit në Korçë

Optimove - produkt i artritit në KorçëOptimove - produkt i artritit në KorçëOptimove - produkt i artritit në Korçë
 • Numri i artikullit: id:859:P7F-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9980 ALL4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Korçë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Thua e Djallit Afrikan;
 • Kondroitin;
 • Glukozamina;
 • Ekstrakt rrëshire në temjan;
 • Bromelain.

Mënyra e aplikimit

 1. Kapsulat duhet të merren dy herë;
 2. 30 minuta para ngrënies;
 3. Pini shumë ujë;
 4. Kohëzgjatja mesatare e kursit është 4 javë.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Sashera-Med LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Për nyje;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 30 copë;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Nuk e di ku të blini produkt i artritit - Optimove në Korçë me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Optimove - produkt i artritit në Korçë më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4990 ALL Porosit tani Optimove në një klikim. Blej produkt i artritit - Optimove me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme

 • Nautubone
  Nautubone
  krem për dhimbje shpine dhe nyjesh
  9600 ALL 4800 ALL
 • Hondrowell
  Hondrowell
  ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve
  8980 ALL 4490 ALL
 • Hondrostrong
  Hondrostrong
  produkt i artritit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Fortu Flex
  Fortu Flex
  restaurimi i nyjeve
  8600 ALL 4300 ALL
 • Readymove
  Readymove
  kolagjenit për kyçet
  8980 ALL 4490 ALL
 • BoneControl
  BoneControl
  lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës
  9600 ALL 4800 ALL