Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Duke gënjyer
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Readymove - kolagjenit për kyçet në Lezhë

Readymove - kolagjenit për kyçet në Lezhë
 • Numri i artikullit: id:2203:O6A-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 8980 ALL4490 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në gënjej: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Kolagjeni i tipit II;
 • Shafran i Indisë;
 • Piper i zi;
 • Vitamina D3.

Mënyra e aplikimit

 1. Një tabletë në ditë;
 2. Me një gotë ujë.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: Për kyçet;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Shuma në një paketë: 30 kapsula;
 • Paketimi: Kavanoz.

Nuk e di ku të blini kolagjenit për kyçet - Readymove në Lezhë me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Readymove - kolagjenit për kyçet në Lezhë më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4490 ALL Porosit tani Readymove në një klikim. Blej kolagjenit për kyçet - Readymove me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme

 • Optimove
  Optimove
  produkt i artritit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Nautubone
  Nautubone
  krem për dhimbje shpine dhe nyjesh
  9600 ALL 4800 ALL
 • Hondrowell
  Hondrowell
  ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve
  8980 ALL 4490 ALL
 • Hondrostrong
  Hondrostrong
  produkt i artritit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Fortu Flex
  Fortu Flex
  restaurimi i nyjeve
  8600 ALL 4300 ALL
 • BoneControl
  BoneControl
  lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës
  9600 ALL 4800 ALL