Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Kosovë | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Kosovë.
Leposaviç
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Myceril - krem për kërpudhat e këmbëve në Leposaviç

5 5 1 5
Myceril - krem për kërpudhat e këmbëve në Leposaviç
 • Numri i artikullit: id:1226:48P-KOS-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Leposavich: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt lëvore lisi;
 • Ekstrakt vargu;
 • Ekstrakt gjethe aloe;
 • Ekstrakt propolisi;
 • Ekstrakt Calendula.

Mënyra e aplikimit

 1. Vendosni kremin në një shtresë të hollë në lëkurë të thatë dhe të pastruar;
 2. Fërkojeni me lëvizje të lehta;
 3. Nuk kërkon shpëlarje;
 4. Kryeni procedurën 1 - 2 herë në ditë.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Inpharma;
 • Indikacionet për përdorim: nga kërpudhat;
 • Formulari i lëshimit: krem;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 80 ml;
 • Paketimi: Tub.

Nuk e di ku të blini krem për kërpudhat e këmbëve - Myceril në Leposaviç me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Myceril - krem për kërpudhat e këmbëve në Leposaviç më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 39 € Porosit tani Myceril në një klikim. Blej krem për kërpudhat e këmbëve - Myceril me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme