Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Kosovë | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Kosovë.
Obiliq
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh në Obiliq

Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh në Obiliq
 • Numri i artikullit: id:1029:E2D-KOS-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  EUR
 • Çmimi: 70 €35
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Obiliq: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt Symphytum officinale;
 • Vaj pelargonium graveolens;
 • Vaj pelargoinium roseum;
 • Vaj Salvia sclarea;
 • Vaj Anthemis nobilis.

Mënyra e aplikimit

 1. Fërkoni xhel Nautubone në zonën e përflakur dhe masazhoni butë;
 2. Përdorni 3-4 herë në ditë;
 3. Shpëlajeni pas përdorimit.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Netline LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Për dhimbje të kyçeve;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë.

Nuk e di ku të blini krem për dhimbje shpine dhe nyjesh - Nautubone në Obiliq me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh në Obiliq më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 35 € Porosit tani Nautubone në një klikim. Blej krem për dhimbje shpine dhe nyjesh - Nautubone me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme