Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Kosovë | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Kosovë.
pykë
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Choco Lite - çokollatë dobësuese në Klin

5 5 1 5
Choco Lite - çokollatë dobësuese në KlinChoco Lite - çokollatë dobësuese në KlinChoco Lite - çokollatë dobësuese në Klin
 • Numri i artikullit: id:906:7JL-KOS-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Klin: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Kakao pluhur;
 • Ekstrakt Spirulina;
 • Krunde tërshëre;
 • Proteina e bizeleve;
 • Proteina e orizit.

Mënyra e aplikimit

 1. Shtoni 2 lugë të produktit në 250 ml ujë ose qumësht dhe trazojeni;
 2. Ju gjithashtu duhet të zëvendësoni çdo vakt tjetër me një pije;
 3. Pranohet në një kurs deri në 4 javë.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: dobësim;
 • Formulari i lëshimit: pluhur;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Vëllimi: 150 g.

Nuk e di ku të blini çokollatë dobësuese - Choco Lite në Klin me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Choco Lite - çokollatë dobësuese në Klin më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 39 € Porosit tani Choco Lite në një klikim. Blej çokollatë dobësuese - Choco Lite me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme