Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Kosovë | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Kosovë.
Prishtinë
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

EasySlim - Çaj hollimi në Prishtinë

5 5 1 5
EasySlim - Çaj hollimi në Prishtinë
 • Numri i artikullit: id:964:MMG-KOS-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Prishtinë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Kim;
 • Lule kamomili;
 • Fruta e koprës;
 • Leh kore,;
 • Fruti i bredhit;
 • Rrënja e jamballit;
 • Sanë me gjethe.

Mënyra e aplikimit

 1. Pini çaj dy ose më shumë herë në ditë;
 2. Rezultatet më të mira arrihen kur çaji pihet në mëngjes, pasdite dhe mbrëmje para gjumit;
 3. Kohëzgjatja e rekomanduar e trajtimit - 1 muaj.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: Humbje peshe;
 • Formulari i lëshimit: Një pije;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë.

Nuk e di ku të blini Çaj hollimi - EasySlim në Prishtinë me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej EasySlim - Çaj hollimi në Prishtinë më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 39 € Porosit tani EasySlim në një klikim. Blej Çaj hollimi - EasySlim me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme