Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Elbasan
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Dermal - xhel nga psoriaza në Elbasan

Dermal - xhel nga psoriaza në Elbasan
 • Numri i artikullit: id:898:7N9-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Elbasan: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Vaj peme çaji;
 • Fara liri;
 • Aloe;
 • Ekstrakt rrënjë rodhe;
 • Vaj buckthorn.

Mënyra e aplikimit

 1. Vendosni kremin në një shtresë të hollë në lëkurë të thatë dhe të pastruar;
 2. Fërkojeni me lëvizje të lehta;
 3. Nuk kërkon shpëlarje;
 4. Kryeni procedurën 1 - 2 herë në ditë;
 5. Kursi minimal - zgjat 30 ditë.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Granada LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Nga psoriaza;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 230 ml.

Nuk e di ku të blini xhel nga psoriaza - Dermal në Elbasan me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Dermal - xhel nga psoriaza në Elbasan më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4800 ALL Porosit tani Dermal në një klikim. Blej xhel nga psoriaza - Dermal me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera