Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Duke gënjyer
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Bitter Melon Slim - ilaç për peshën në Lezhë

5 5 1 5
Bitter Melon Slim - ilaç për peshën në Lezhë
 • Numri i artikullit: id:1319:7V6-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9500 ALL4750 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në gënjej: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt murrizi;
 • Ekstrakt i hidhur portokalli;
 • Garcinia;
 • Ekstrakt Goji Berry;
 • Ekstrakt i hidhur i pjeprit;
 • Ekstrakti i luleve Coleus.

Mënyra e aplikimit

 1. Merrni 1 kapsulë;
 2. Para se të hahet;
 3. 2 herë në ditë (drekë dhe darkë).

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Sashera-Med LLC;
 • Indikacionet për përdorim: dobësim;
 • Formulari i lëshimit: kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Shuma në një paketë: 60 copë;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Nuk e di ku të blini ilaç për peshën - Bitter Melon Slim në Lezhë me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Bitter Melon Slim - ilaç për peshën në Lezhë më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4750 ALL Porosit tani Bitter Melon Slim në një klikim. Blej ilaç për peshën - Bitter Melon Slim me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme