Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Duke gënjyer
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Black Latte - ilaç për peshën në Lezhë

5 5 1 5
Black Latte - ilaç për peshën në Lezhë
 • Numri i artikullit: id:173:ZIR-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në gënjej: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Omega-3;
 • Qumesht arre kokosi;
 • Karboni aktiv;
 • L-karnitin.

Mënyra e aplikimit

 1. Hidhni ujë të nxehtë në një filxhan ose turi;
 2. Shtoni disa lugë çaji Kafe me Qymyr të Zi Latte;
 3. Llokoçis mirë për të zbutur lëngun;
 4. Pini kafe me mëngjes - dhe brenda 24 orëve të ardhshme trupi do të kalojë në djegien e dhjamit;
 5. Kursi bazë zgjat rreth një muaj.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Handel LLC;
 • Indikacionet për përdorim: dobësim;
 • Formulari i lëshimit: pluhur;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Vëllimi: 100 g.

Nuk e di ku të blini ilaç për peshën - Black Latte në Lezhë me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Black Latte - ilaç për peshën në Lezhë më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4800 ALL Porosit tani Black Latte në një klikim. Blej ilaç për peshën - Black Latte me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme