Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Pogradeci
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Detonic - ilaç për peshën në Pogradec

Detonic - ilaç për peshën në Pogradec
 • Numri i artikullit: id:693:I85-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9980 ALL4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit për në Pogradec: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt gjethe aloe;
 • Fruta e murrizit;
 • Ekstrakt fara kungulli;
 • Lemongras;
 • Ekstrakt kërpudha thupër Chaga.

Mënyra e aplikimit

 1. Merrni një kapsulë në mëngjes dhe në mbrëmje;
 2. Pas vaktit;
 3. Pini me ujë të pastër;
 4. Kursi - 15-20 ditë.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: BERNADETTE;
 • Indikacionet për përdorim: Dobësim;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Vëllimi: 50 g;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Nuk e di ku të blini ilaç për peshën - Detonic në Pogradec me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Detonic - ilaç për peshën në Pogradec më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4990 ALL Porosit tani Detonic në një klikim. Blej ilaç për peshën - Detonic me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme