Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Duke gënjyer
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Diet Lite - koktej dobësimi në Lezhë

5 5 1 5
Diet Lite - koktej dobësimi në LezhëDiet Lite - koktej dobësimi në Lezhë
 • Numri i artikullit: id:2213:DIE-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9000 ALL4500 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në gënjej: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Proteina e bizeles;
 • Kakao pluhur;
 • Proteina organike;
 • Oriz kaf;
 • Aromatizues (çokollatë);
 • ModCardTM (karbohidrate të përziera;
 • Krundet e tërshërës;
 • Quinoa organike;
 • Amarant organik;
 • Hikërror organik;
 • Ekstrakt i thatë i spirulinës;
 • Ëmbëlsuesit (glikozidet sukralozë dhe steviol);
 • Klorid sodium.

Mënyra e aplikimit

 1. 1 qese 20 minuta para ngrënies;
 2. Shkrihet në 200 ml ujë;
 3. Në mëngjes dhe në mbrëmje.

Rreth produktit

 • Prodhuesi: Neturelle;
 • Indikacionet për përdorim: Humbje peshe;
 • Formulari i lëshimit: Koktej për përzierje;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Vëllimi: 12 g;
 • Shuma në një paketë: 10 copë;
 • Paketimi: Kuti kartoni.

Nuk e di ku të blini koktej dobësimi - Diet Lite në Lezhë me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Diet Lite - koktej dobësimi në Lezhë më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4500 ALL Porosit tani Diet Lite në një klikim. Blej koktej dobësimi - Diet Lite me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme