Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Duke gënjyer
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Fortunella - kapsula hollimi në Lezhë

5 5 1 5
Fortunella - kapsula hollimi në Lezhë
 • Numri i artikullit: id:853:KW4-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 12000 ALL6000 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në gënjej: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt kafeje jeshile;
 • Ekstrakt Guarana;
 • L-karnitin;
 • Ekstrakt çaji jeshil.

Mënyra e aplikimit

 1. Kapsulat merren me ujë ose lëng;
 2. Kapsulat merren dy herë në ditë në mëngjes dhe pasdite;
 3. Për rezultatin maksimal duhet të ndiqni udhëzimet në shkronjë, pa lënë mënjanë asnjë konsum;
 4. Doza nuk duhet të rritet pasi kjo nuk do të përshpejtojë procesin e humbjes së peshës.

Përfundimi i mallrave

 • Kapsula;
 • Udhëzimet.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: i hollë poshtë;
 • Formulari i lëshimit: kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 30 kapsula;
 • Një lloj: I hollë poshtë;
 • Paketimi: Banka.

Nuk e di ku të blini kapsula hollimi - Fortunella në Lezhë me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Fortunella - kapsula hollimi në Lezhë më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 6000 ALL Porosit tani Fortunella në një klikim. Blej kapsula hollimi - Fortunella me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Produkte të ngjashme