Original Pharmacy - dyqan online i produkteve natyrore cilësore në Shqipëri | Transport i shpejtë | Asortiment i freskët | Rishikimet e Klientit | Produkte cilësore natyrore nga prodhuesi me shpërndarje në Shqipëri.
Lushnya
Zgjidhni qytetin që ju nevojitet
Rreth orës, çdo ditë

Menomin Forte - kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës në Lushnya

5 5 1 5
Menomin Forte - kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës në Lushnya
 • Numri i artikullit: id:1762:38E-ALB-lng:sq
 • Disponueshmëria: Në magazinë
 • Deklarata e Konformitetit të KE-së
  ALL
 • Çmimi: 9900 ALL4950 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: kur merrni me kartë krediti ose para të gatshme
Kushtet e dorëzimit në Lushnya: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: me postë, korrier (ofrohet falas, kontrolloni kushtet me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt i sherebelës;
 • Ekstrakt kanelle;
 • Vitaminat C dhe E;
 • Acid hialuronik;
 • Fibra e grurit;
 • Ekstrakt peruan Maca.

Mënyra e aplikimit

 1. Merrni 1 kapsulë çdo ditë me ose pa ushqim;
 2. Pini shumë lëngje.

Rreth produktit

 • Indikacionet për përdorim: nga menopauza;
 • Formulari i lëshimit: kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 10 copë.

Nuk e di ku të blini kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës - Menomin Forte në Lushnya me një çmim të reduktuar me shpërndarjen?

Blej Menomin Forte - kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës në Lushnya më e mira në një dyqan të specializuar të mallrave natyrore - Original Pharmacy për çmimin e gjithçkaje: 4950 ALL Porosit tani Menomin Forte në një klikim. Blej kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës - Menomin Forte me një çmim të zbritur mund të gjenden në faqen e internetit Original Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera